Dane kontaktowe


oferta sprzedaży
oferowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System Spółka Jawna


Główna siedziba firmy :

  • 44-325 Mszana,
  • ul. Górnicza 10
  • woj. śląskie, powiat wodzisławski
  • Koordynaty GPS : N 49°95'48.01 | E 18°52'11.71

  • e-mail : fire-system@fire-system.pl
  • tel./fax :(032) 455 27 18, (032) 455 21 55

  • NIP: 647-051-19-59
  • REGON: 273454590
  • KRS: 0000012197

  • Nr konta bankowego : 69 1020 2472 0000 6002 0018 2097

Oddziały firmy :

Oddział w Siemianowicach Śląskich

  • 41-103 Siemianowice-Śląskie,
  • ul. Michałkowicka 101
  • woj. śląskie
  • Koordynaty GPS : N 50°31'60.82 | E 19°01'17.19

  • tel./fax :(032) 228 03 57
  Autoryzowany Zakład Usługowo Handlowy Sprzętu
Pożarniczego i Ochronnego Firmy Fire System. Szkatuła Alicja
  • 44-304 Wodzisław Śl.,
  • ul. Jastrzębska 146
  • woj. śląskie
  • Koordynaty GPS : N 49°98'98.49 | E 18°49'52.12

  • tel.: 884 699 668


  telefon e-mail
mjr poż. inż. Lucjan Wnuk
  Prezes
032 455 27 18 l.wnuk@fire-system.pl
mgr inż. Andrzej Kuźnik
  Wiceprezes
032 455 27 18 a.kuznik@fire-system.pl
Dział Handlowy
  Roman Sosna - dyrektor handlowy
032 455 27 18  r.sosna@fire-system.pl
Dział Handlowy
  mgr Leszek Szyroki - kierownik działu marketingu
032 455 27 18 l.szyroki@fire-system.pl
Dział Handlowy
  mgr Tomasz Kowalski - starszy specjalista ds. marketingu
032 455 27 18 t.kowalski@fire-system.pl
Dział Handlowy
  mgr Marek Seiffert - specjalista ds. sprzedaży krajowej i zagranicznej
032 455 27 18 m.seiffert@fire-system.pl
Dział Księgowości
  mgr Iwona Seiffert - główna księgowa
032 455 27 18 i.seiffert@fire-system.pl
Dział Finansowy
  Izabela Widenka - kierownik
032 455 27 18 i.widenka@fire-system.pl
Dział Produkcji
  inż. Michał Toboła - kierownik
032 455 27 18 m.tobola@fire-system.pl




© 2001 - 2017 Fire-System (supported by rduch.eu) | polityka plików cookies
armatura aluminiowa, armatura mosiężna, armatura pożarnicza, węże pożarnicze, sprzęt pożarniczy, węże tłoczne, legalizacje udt, sprzęt ppoż, sprzęt przeciwpożarowy