armatura aluminiowa, odlewy z aluminium, armatura pożarnicza


oferta sprzedaży
oferowane usługi

Wyceny, zamówienia

Regulamin :

 1. Właścicielem serwisu internetowego oraz systemu zamówień i wycen działającego pod adresem www.fire-system.pl jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Górniczej 10, 44-325 Mszana
 2. Zamówienie w naszym systemie może złożyć wyłącznie osoba pełnoletnia.
 3. Ogłoszenia, reklamy, cenniki i inne informacje przedstawione na naszej stronie internetowej nie odzwierciedlają stanów magazynowych i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
 4. Proces rozpatrzenia i realizacji zamówienia będzie polegał na:
  1. sprawdzeniu przez naszą firmę kompletności otrzymanych danych,
  2. wysłaniu e-mail'a z potwierdzeniem danych osobowych oraz ilości, rodzaju i ceny zamawianego towaru,
  3. ostatecznej wycenie zamówienia,
  4. potwierdzeniu i realizacji wycenionego zamówienia na życzenie Klienta.
 5. Fire-System sp. z o.o. dokłada należytej staranności, aby treść stron witryny zamówień internetowej jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) - potencjalne rozbieżności zostaną skorygowane przed ostateczną wyceną zamówienia, o której mowa w punkcie 4 podpunkt 3 niniejszego regulaminu.
 6. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie danych teleadresowych umożliwiających potwierdzenie oraz wysłanie zamówienia oraz wyrażenie zgody na posłużenie się tymi danymi w celach określonych polityką prywatności firmy. Zamówienia, których potwierdzenie jest niemożliwe nie będą realizowane.
 7. Dane osobowe podawane podczas rejestracji Klienta będą przetwarzane przez Fire-System Spółkę Jawną wyłącznie w celu realizacji zamówień zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 z póz. zm.) i nie będą udostępniane osobom trzecim.
 8. Po uprzednim potwierdzeniu dostępności wybranego produktu, płatności dokonywać można gotówką przy odbiorze lub przelewem na konto.
 9. Opłata za dostawę jest uzależniona od wagi towaru łącznie z opakowaniem i jest określona cennikiem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Jeśli chodzi o korzystanie z transportu naszej firmy - cenę ustala się indywidualnie (w pewnych przypadkach towar dostarczamy gratis).
 10. Opłata za transport może być wyższa od ceny określonej w cenniku Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej w przypadku niestandardowych doręczeń.
 11. W przypadku braku towaru w magazynie w chwili realizacji zamówienia produkt jest sprowadzany od producenta, importera lub dostawcy. W takiej sytuacji Klient zostanie poinformowany o najbliższym możliwym terminie realizacji zamówienia lub zaproponowany zostanie towar zastępczy. Zamówienie może zostać anulowane na prośbę Klienta.
 12. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej lub we wskazanej sieci serwisowej.
 13. W wypadku reklamacji dotyczących uszkodzeń mechanicznych przesyłki, które powstały podczas transportu, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą firmą pod numerem telefonu (032) 455 27 18 celem wskazania numeru zamówienia i wyjaśnienia sprawy.
 14. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od daty odebrania towaru. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie czternastu dni. Chcąc zwrócić towar, prosimy o kontakt drogą elektroniczną (e-mail) lub telefoniczny celem ustalenia adresu, na jaki należy dokonać zwrotu towaru. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej zapłaconej cenie (także zapłaconych kosztów wysyłki towaru). Koszty związane z dostarczeniem towaru pokrywa Klient.
 15. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:
  1. świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą,
  2. świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu,
 16. Wszystkie ceny podane na stronie internetowej są cenami orientacyjnymi netto w złotych polskich i nie zawierają podatku VAT.
 17. Faktura VAT wystawiana jest jedynie na wyraźne życzenie Klienta. Może zostać dostarczona wraz z towarem lub w osobnej przesyłce.
 18. Złożenie zamówienia oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
 19. Administratorem danych osobowych Klientów firmy jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Górniczej 10, 44-325 Mszana.
 20. Dane osobowe przetwarzane są w celu wykonania umowy o świadczenie usługi dostawy świadczonych usług i dostawy produktów.
 21. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Witaj Gość !

Regulamin
© 2001 - 2023 Fire-System (supported by rduch.eu) | polityka plików cookies
armatura aluminiowa, armatura mosiężna, armatura pożarnicza, odlewy z aluminium