Dane kontaktowe


oferta sprzedaży
oferowane usługi

Dane kontaktowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System Spółka Jawna


Główna siedziba firmy :

  • 44-325 Mszana,
  • ul. Górnicza 10
  • woj. śląskie, powiat wodzisławski
  • Koordynaty GPS : N 49°95'48.01 | E 18°52'11.71

  • e-mail : fire-system@fire-system.pl
  • tel./fax :(32) 455 27 18, (32) 455 21 55

  • NIP: 647-051-19-59
  • REGON: 273454590
  • KRS: 0000012197

  • Nr konta bankowego : 69 1020 2472 0000 6002 0018 2097

Oddziały firmy :

Oddział w Siemianowicach Śląskich

  • 41-103 Siemianowice-Śląskie,
  • ul. Michałkowicka 101
  • woj. śląskie
  • Koordynaty GPS : N 50°31'60.82 | E 19°01'17.19

  • tel./fax :(32) 228 03 57


  telefon e-mail
Sekretariat
  Izabela Widenka
32 455 27 18 i.widenka@fire-system.pl
Prokurent Spółki
  mgr Marek Seiffert
32 455 27 18 m.seiffert@fire-system.pl
Prokurent Spółki
  mgr Leszek Szyroki
32 455 27 18 l.szyroki@fire-system.pl
Dział Handlowy
  mgr Tomasz Kowalski - kierownik działu
32 455 27 18 t.kowalski@fire-system.pl
Dział Księgowości
  mgr Iwona Seiffert - główna księgowa
32 455 27 18 i.seiffert@fire-system.pl
Dział Produkcji
  inż. Michał Toboła - dyrektor
32 455 27 18 m.tobola@fire-system.pl




© 2001 - 2021 Fire-System (supported by rduch.eu) | polityka plików cookies
armatura aluminiowa, armatura mosiężna, armatura pożarnicza, węże pożarnicze, sprzęt pożarniczy, węże tłoczne, legalizacje udt, sprzęt ppoż, sprzęt przeciwpożarowy